Bir Litre Gözyaşı Fragman

<< 1 2 34 5 >>

Bir Litre Gözyaşı 15. Bölüm Fragmanı Final

Yorum Yaz (4 Yorum)
Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Serhan Şahin
Senaryo: Neşe Şen – Sertaç Ergin – Gül Meriç Özen
Kanal ve Yayın Günü: Kanal D - Pazar - 20:00
Bir Litre Gözyaşı Oyuncuları:
Miray Daner (Cihan) Miray Daner (Cihan)
Mert Yazıcıoğlu (Mahir) Mert Yazıcıoğlu (Mahir)
Mehmet Aykaç (Ali) Mehmet Aykaç (Ali)
Sanem Çelik (Figen) Sanem Çelik (Figen)
xxx Tolga Tekin (Muzaffer)
Bir Litre Gözyaşı Konusu:

Lise son sınıf öğrencisi olan Cihan derslerinde çok başarılı hayat dolu bir genç kızdır. Yıllardır hayalini kurduğu üniversite sınavını kazanmış ve istediği okulu tutturmuştur. Cihan'ı en çok heyecanlandırsan şeyse uzun zamandır hayranı olduğu Ali ile aynı okulda olmaktır. Sınav sabahı tanıştığı bir çocukla okulda yine kaşılaşır. Figen kızının sakarlıklarından artık tedirginlik duyarken Cihan'ın bir gün düşmesiyle yaralanıp hastaneye gitmesiyle acı gerçekle karşı karşıya kalırlar. Cihan’a Beyincik dejenerasyonu teşhisi konur ve tedavisi olmadığını öğrenmesiyle ailesinin dünyası başına yıkılır.

Reklamlar
Yorum Yap

Bir Litre Gözyaşı dizisine 4 Yorum Yapıldı
  1. Kelebek: Nefes kesen bolüm
  2. Ayka: Ben bir litre gozyasi dizisini cok sewiyorum
  3. Ayla: Hayat zaten acı dram istemiyorum mutlu aşklar mutlu sonlar olsun dizilerde sırf stres olmamak için canım cihan ile mahir izleyemiyorum.
  4. Derya: Güzel güzel aşk varken böylesi stres yaratacak senaryo çok kötü şahane bir ekip ama çok ajitasyon derhal cihan iyileştin ve mahir ile doyasıya aşk.tam gaz devam etsin

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Özet

Bir Litre Gözyaşı 15. Bölüm Fragmanı 27 Ocak 2019 Pazar

Cihan ve Mahir'in dağ evinde mahsur kalmalarından sonra aradan beş yıl geçmiş ve bu 5 yıl içerisinde çok acı olaylar yaşanmıştır. Mahir'in ani kaybı, diğer tarafta Cihan'ın annesinin ölümüyle yıkılan yürekli ailesini yeniden bir arada tutabilmek için acılarını geçmişe gömmeyi başaran Cihan hastalığının ilerleyişinide durdurmayı başarmıştır. Tüm acılarını geride bırakmayı başaran Cihan evlilik arefesindeyken çalıştığı şirketin satın alan yeni patronu Kerem'i görünce tüm hayatı yeniden alt üst olur. Çünkü patronu öldü bildiği Mahir'e çok benzemektedir belki de Mahir!in ta kendisidir.

Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm Fragmanı 13 Ocak 2019 Pazar

Annesinin Cihan ile konuşup kendisinden uzak durmasını istediğini öğrenen Mahir evi terk ediyor. Mahir'in artık tek amacı vardır ne yapıp edip Cihan'ın gönlünü kazanmak. Geriye kalan tüm hayatını onunla geçirmek istiyor. İşten atılan Figen dükkanda çalışmaya başlamasıyla Muzo'da okul önlerinde poğaça simit satmaktadır.  Yeni yılda gelmişken aileyi parasızlıkla sınandığı günler boy gösterecek. Diğer yanda ise Hande Cihan'dan intikam almak için var gücüyle çalışır. Mahir'inde Cihan'a aşık olduğunu öğrenen Hande ondan hiç vazgeçmiyor.

Bir Litre Gözyaşı 13. Bölüm Fragmanı 30 Aralık Pazar

şkına bir türlü kaşılık alamadığı Cihan'ın tavırlarından ve yaptıkların son derece sıkılan Mahir istese de Cihan'dan uzak kalamaz. Diğer yanda ise Hande, Mahr'in hoşlandığı biri olduğundan şüphelenir ve bu soruya cevap alabilmek için Mahir'in annesi ile konuşup cevap almak ister. Mahir'in hayatındaki kişinin Cihan olduğunu öğrenen Hande şimdi ne yapacak.

Bir Litre Gözyaşı 12. Bölüm Fragmanı 23 Aralık Pazar

Geçtiğimiz hafta yaşadıkları kazayı Cihan hafif sıyrıklarla atlatırken Mahir kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesi vermekte bir türlü kendine gelmemektedir. Bir oğlunu kaybeden ve Mahir'i de kaybetmekten korkan Ayla hanım bu olup biten herşeyden Cihan ve Ailesini sorumlu tutmuştur. Muzo ise kendisini dolandıran kişileri iyice köşeye sıkıştırmışken kızları Elif'in başının belada olduğunu öğrenmesiyle her şey alt üst olur. Figen ve Muzo kızları Elif'i kurtarmak isterken iyice köşeye sıkışırlar fakat hiç beklemedikleri birinin kendilerine yarım etmesiyle elif için yeniden hayat normale dönmek üzeredir.

Bir Litre Gözyaşı 11. Bölüm Fragmanı 16 Aralık Pazar

Figen yaşanan bunca olumsuz şeye rağmen hayatının yeniden yoluna girmesinden dolayı mutluyken Muzo'nun hiç beklemediği bir hareketi yeniden kafasının karışmasına neden olur. Mahir ne olursa olsun Cihan karşı hissettiği duygularını açmaya bu defa kararlıdır. Diğer yandan Cihan'ın küçük kız kardeşi Elif'in okulundan gelen bir telefonla Figen, Elif'in peşine düşerek ne işler karıştırdığını bulmaya çalışır.

Bir Litre Gözyaşı 10. Bölüm Fragmanı 9 Aralık Pazar

Mahir'e aşıkolduğunu Cihan'a itiraf Eden Hande'nin beklenmedik hamlesi Cihan'ın dünyasının başına yıkılmasına neden olur. Hande'nin kendisini öptüğünü gören Cihan'a karşı hissettiklerini anlatmanın yolunu arayan Mahir ne yapacak? Ali'nin eski sevgilisi Selin, Hande'ye Mahir ile Cihan bir birlerine aşık olduklarını söylemesiyle ortalık karışacak gibi görünüyor.

Bir Litre Gözyaşı 8. bölümde Neler Olacak? 25 Kasım Pazar

Ali'nin Cihan'a yaptığı ani evlilik teklifiyle baş etmeye çalışan Mahir, Hande'nin yaptığı sürprizle neye uğradığını şaşırır. Figen ve Muzo her ne kadar istekli olmasalarda bu evlenme işine kızların istekli halini görünce engel olmak yerine kızların mutluluğu için  en iyi şekilde söz hazırlıklarına başlarlar... Cihan'a hissettiği duyguları anlatmaya karar veren Mahir hiçummadığı bir sürprizle karşılaşınca yine anlatamıyor.

Bir Litre Gözyaşı 7. bölümde Neler Olacak? 18 Kasım Pazar

Cihan kendisi yüzünden ailesinin bir birine girdiği görünce olaylara el atmak için kolları sıvar ancak yaşadığı yoğun sitres sonucu hastaneye kaldırılır. Mahir ise Cihan'a olan duygularını daha fazla saklayamaz ve hastane odasında uyku halindeyken hissettiği herşeyi söyler. Mahir'in, Cihan'a olan aşk itirafını kapıdan duyan Ali ise yeni bir plan yapar.

Bir Litre Gözyaşı 6. bölümde Neler Olacak? 11 Kasım Pazar

Cihan'ın hastalığını öğrenen Ali'nin Cihan'ı terk etmesiyle en büyük destekçisi olan Mahir birlikte geçirdikleri her an daha da fazla Cihan'a aşık olur. Zaten hayatında Ali'nin olmasından dolayı duygularını izleyen Mahir gün geçtikçe artık daha fazla dayanamaz. Hastalığına rağmen çok güzel sözler eşliğinde Cihan'a evlilik teklif eden Mahir beklediği cevabı alabilecek mi?

Bir Litre Gözyaşı 5. bölümde Neler Olacak? 4 Kasım Pazar

Cihan'ın hastalığını öğrenen Ali, bu zorlu süreçte Cihan'ın en çok yanında olması gerektiği zamanda onu terk etmezi Muzaffer'in canını çok sıkmıştır. Bu zorlu süreçte Cihan'ın yanından bir an bile ayrılmayan Mahir, Cihan'ın çok güzel zaman geçirmesini sağlamaya devam eder. Cihan'ın hastalığı ilerledikçe Figen ile Muzaffer arasındaki gerilimde her geçen gün daha da artar.

Bir Litre Gözyaşı 4. bölümde Neler Olacak? 28 Ekim Pazar

Cihan'ın okul gezisinde başına gelen bu talihsiz olaydan sonra daha dikkatli davranabilmesi için Figen her şeyi kızına anlatmaya karar verir ancak babalığı Selim'in Figen 'e anlattıklarından sonra endişeleri vardır. Figen babasının da aynı hastalığını olduğunu ve trafik kazasında değilde bu hastalıkla baş edemediğinden dolayı intihar ettiğini anlatır. Bu duyan Figen, Cihan'ın da bu gerçekle savaşamayacağı korkusundan dolayı anlatmaktan vazgeçer. Diğer tarafta Ali'nin kendisine yüzük hediye ettiği bölümde Cihan daha 18'in girer girmez sözleneceği aklına dahi gelmemiştir. Mahir ile Ali'nin arasında çıkan gerginlik Cihan'ı üzmüştür.

Bir Litre Gözyaşı 3. bölümde Neler Olacak? 21 Ekim Pazar

Okulun düzenlediği Ballıkayalar Kanyonu'na gidebilmek için ailesinden izin almaya çalışan Cihan kayalıkları da kapsayan bir yürüyüş parkuru olduğunu ailesinden gizleyerek izin almayı başarır. Figen ve Muzo kızlarının son günlerinde hayatı doya doya yaşamasını sağlayabilmek için her türlü fırsatı değerlendirirler. Ancak bu gezinin daha büyük bir felaketle sonlanabileceğinden habersizdirler. Ancak Mahir'in de bu geziye gitmesi Cihan'ı başına gelecek felaketten kurtulmasına yardımcı olacaktır. Cihan'ın doktoruyla görüşmeye gittiğini bilen Mahir olacakları tedirginlikle beklerken, Ali'nin umursamaz, vurdumduymaz hareketlerinden son derece rahatsızlık duyuyor.

Bir Litre Gözyaşı 2. bölümde Neler Olacak? 14 Ekim Pazar

Cihan okulun basketbol takımına girmeye karar verir. Ali'nin kendisine olan ilgisi her geçen gün daha da fazla ayaklarının yerden kesilmesine mutluluktan havalara uçmasına neden olur. Mahir, Cihan'ın dosyasını başhekim olan babasının masasında görünce ne olup bittiğini öğrenmeye çalışır. Mahir, Cihan'ın hastalığını öğrenmeyi başarabilecek mi? Cihan doktorunun odasına girdiğinde doktoru ona hastalığından bahsedecek mi? Figen'e kızınız bana hastalığını sorarsa ona gerçekleri anlatacağını bilen Figen şimdi ne yapacak? Okulda sürekli Mahir ile karşılaşan Cihan, Mahir ile olan arkadaşlıkları her geçen gün büyük bir dostluğa dönüşecek.